חימום ביתי

 

אמצעים לחימום ביתי

 
 
כשחושבים על חימום ביתי, חושבים בדרך כלל על מכשירי חשמל זוללי אנרגיה: מזגנים, רדיאטורים, מפזרי חום וכדומה. אין ספק שכל המכשירים הללו עושים את העבודה, אבל עולים ביוקר – וזה לא חייב להיות כך.

בשנים האחרונות אמצעי חימום ביתי שאינם מופעלים על חשמל צוברים פופולריות: תנורי נפט, מערכות הסקה מרכזית הפועלות על סולר, וכמובן הלהיט החדש-ישן – קמינים. אמצעי החימום הביתי הללו מבלים את חודשי הקיץ במחסן (במקרה של תנורי נפט) או ממלאים תפקיד בעיצוב הבית (כמו במקרה של הקמינים), בעוד שבחורף הם ממלאים את תפקידם הטבעי: חימום ביתי.

אנשים עוברים לחימום ביתי המבוסס על נפט לחימום ביתי לא רק בשל החיסכון הכספי, אלא גם בשל איכות החימום. מזגן או מפזר חום גורמים לייבוש אוויר החדר, ובכך לתחושת מחנק בקרב דיירי הבית. חימום ביתי באמצעות נפט הוא איכותי יותר, כי התנורים לא מייבשים את האוויר ומחממים מהר יחסית את החדר. כמו כן, הנפט מתאפיין בבעירה ממושכת ולכן יעיל מאוד כאמצעי חימום ביתי.
 

חימום ביתי באמצעות קמינים

 
הקמינים בטוחים לשימוש ומאפשרים חימום מהיר ונוח של הבית. להבדיל מאמצעי חימום ביתי אחרים, קמינים תורמים לא רק לחימום, אלא גם לעיצוב הבית ולאווירה הנעימה בו: הם משתלבים היטב בעיצוב הדירה ועושים חשק לשבת מולם עם כל המשפחה בערב חורפי קר וגשום.
 

אספקת דלק לחימום ביתי - רק עם מבוא שומרון!

החברה מספקת סולר ונפט לשימוש בקמינים ולחימום ביתי. רוצים ליהנות מחימום ביתי איכותי? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, ותקבלו את מכל הנפט עד הבית בכמות הדרושה ובזמן שנוח לכם. חייגו עוד היום: .
 
 
אספקת דלק לחימום ביתי – מבוא שומרון בע"מ
 
חימום ביתי באמצעות קמינים – מבוא שומרון בע"מ