נפט לחימום ביתי

 

מערכת הסקה מרכזית – אמצעי החימום היעיל ביותר

 
מערכת זו פועלת כל הזמן ושומרת על הבית חם במשך כל החורף. לכן היא נמצאת בשימוש נרחב במיוחד באזורים הקרים ביותר בארץ, כמו ירושלים ורמת הגולן. גם תושבי אזור המרכז, שגרים בקומות נמוכות או בדירות ללא אור שמש, פונים לפתרון של הסקה מרכזית, שכן לעתים הטמפרטורה בתוך דירה כזו יכולה להיות נמוכה יותר מאשר זו שבחוץ. באזורים קרים בעולם כמו רוסיה, אירופה וארצות הברית, מערכות הסקה נבנות כחלק בלתי נפרד מהבניין, אך אצלנו כל אחד יכול לבחור את מערכת החימום הנוחה מבחינתו.
 

מערכת הסקה מרכזית – איך היא פועלת?

 
 
כל המערכת מורכבת מ-4 חלקים. מקור החום הוא במערכת החימום, שמופעלת באמצעות שרפת דלק או נפט לחימום ביתי. מערכת החימום מחממת את המים בדוד מים מיוחד, ומשם המשאבות מעבירות את המים החמים לצנרת המרושתת בכל הבית ומוזרמת לרדיאטורים הנמצאים בכל חדר. המערכת פועלת כל הזמן, וכך הבית נותר חם כל שעות היממה. ניתן כמובן לשלוט בעוצמת החום או לכבות את המערכת לחלוטין.
 

חיסכון כספי משמעותי

 
מה היה קורה אם הייתם מפעילים את המזגן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במשך כל החורף? עדיף לא לדעת! מבחינה זו הסקה מרכזית מספקת לנו את הסיבה הטובה ביותר לעבור לנפט לחימום ביתי: חיסכון בכסף.

 

אספקת נפט לחימום ביתי

 
כיום ניתן לקבל נפט לחימום ביתי עד פתח הבית. אם אינכם בטוחים איפה אפשר להשיג נפט לחימום ביתי וחוששים שלא יהיה לכם מספיק נפט ביום הקר ביותר בשנה, הסירו דאגה מלבכם – צרו קשר עם מבוא שומרון בע"מ, חברת דלק שאפשר לסמוך עליה, והמוצר החיוני יהיה אצלכם בתאריך ובזמן הנוח לכם. חייגו עוד היום .
 
 
 
דלק לחימום בית – מבוא שומרון בע"מ
 
אספקת נפט – מבוא שומרון בע"מ